• امروز : چهارشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 19 June - 2024

۱۰۰ هزار سرمایه گذاری در حوزه شهری توسط بخش خصوصی

  • کد خبر : 18540
۱۰۰ هزار سرمایه گذاری در حوزه شهری توسط بخش خصوصی
حل معارضین بزرگراه های بزرگ مانند بروجردی، یادگار امام (ره) و شوشتری که در مرحله انجام است، نشان دهنده کارآمدی است.

به گزارش وطن شهر و به نقل از همشهری آنلاین, معاون مالی و اقتصادی شهردار تهران درباره وضعیت مالی شهرداری تهران توضیحاتی ارائه داد و گفت: به عنوان معاونت مالی نقش پشتیبان داشتیم و سعی کردیم در چارچوبی که شورا مشخص نموده و بودجه مشخص شده، دقیقا حرکت کنیم و با تامین منابع و تزریق آن یک کارنامه قابل قبولی ارائه دهیم.

لطف الله فروزنده درباره خدمات شهرداری و گزارش های مالی دوره اخیر مدیریت شهری گفت: میزان آسفالتی که در سال ۱۴۰۲ انجام شد، ۳ برابر سالهای گذشته بود و این یعنی خدمت. حل معارضین بزرگراه های بزرگ مانند بروجردی، یادگار امام (ره) و شوشتری که در مرحله انجام است، نشان دهنده کارآمدی است. خدا را شاکریم که در شهرداری یک تیم منسجم با هدایت شهردار تهران امور را به جلو هدایت می کند.

او افزود: واقعیت این است که در حال حاضر در حوزه اجتماعی کانون های معتادین وجود ندارد، در زمینه کودکان کار نیز اقدامات بزرگی انجام شده همچنین حمایت از افراد سرپرست خانوار و ایجاد زمینه های اشتغال که معاونت های مرتبط بازگو خواهند کرد.

فروزنده تصریح کرد: به عنوان معاونت مالی نقش پشتیبان داشتیم و سعی کردیم در چارچوبی که شورا مشخص نموده و بودجه مشخص شده، دقیقا حرکت کنیم و با تامین منابع و تزریق آن یک کارنامه قابل قبولی ارائه دهیم.

معاون شهردار تهرن ادامه داد: آمادگی این را داریم که هر شخصی اگر نکته ای دارد پاسخگو باشیم، وقتی یک تیم توانسته منسجم فعالیت کند و اتفاقات بزرگی رقم بزند، بی شک رقبای سیاسی از این اتفاق ناراحت هستد؛ کسانی که ۴ سال شهرداری در اختیار آنان بوده و کارنامه موفقی نداشتند، ناراحت هستد و تخریب می کنند، واقعا از دوستان عزیز انتظار داریم که تلاش ها، زحمات و مسائلی را که انجام شده بیان و مطرح کنند، اگر نقدی هم است به ما بگویند، خوشبختانه اعضای شورا کاملا واقف هستند زیرا دقیقا برکار ما نظارت می کنند، دقیقا می دانند چه اتفاقاتی در حال وقوع است در حقیقت ما منویات و مصوبات اعضای شورای شهر را دنبال می کنیم.

گزارش عملکرد مالی شهرداری ماهانه به شورا ارسال می شود

هر ماهه روند مالی را طی گزارش به شورا ارائه می دهیم، علاوه بر این در حوزه مالی کاملا شفاف هستیم و حسابرسی ها خیلی دقیق و روشن است و این امر نشان دهنده این است که در عین حالیکه شفافیت و سلامت وجود دارد، در حقیقت کار آمدی هم وجود دارد و خدمت به مردم نیز انجام می شود، قطعا مردم عزیز ما هوشمند هستند و قضاوت خواهند کرد، امسال شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود و در سال ۱۴۰۳ ظرفیت و زمینه بهتری برای تجربه هایی که دنبال می کنیم فراهم نمودیم.

فروزنده بیان داشت: در ابتدای دوره مدیریت فعلی، ۵۰ پروژه مشارکتی و حدود۱۲۰ هزار میلیارد تومان پول مردم، بر زمین مانده بود که در حال حاضر فعال شد، بخش خصوصی را در این موضوعات فعال کردیم و موانعی که در جهت حقوقی و… وجود داشت نیز مرتفع شد و بخش خصوصی برنامه دارد تا حدود صد هزار تا سرمایه گذاری در حوزه های شهری انجام دهد.

او در پایان گفت: با توجه به پیام نوروزی مقام معظم رهبری که فرمودند امسال سال جهش تولید با مشارکت مردم است، وظیفه سنگین تری داریم و به یاری خدا بسترهای لازم و بهتری را فراهم نموده که مردم بتوانند مشارکت کنند، به هر صورت شهرداری یک نهاد خدمتگزار است و به خدمت مردم افتخار می کند.

لینک کوتاه : https://vatanshahr.ir/?p=18540
 

برچسب‌ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.