• امروز : چهارشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 19 June - 2024

۱۲۰ هزار میلیارد تومان پول بر زمین مانده مردم فعال شد

  • کد خبر : 18501
۱۲۰ هزار میلیارد تومان پول بر زمین مانده مردم فعال شد
معاون شهردار تهران گفت: حدود ۱۲۰ هزار میلیارد تومان پول مردم، بر زمین مانده بود، که در حال حاضر فعال شد و بخش خصوصی را در این موضوعات فعال کردیم.

به گزارش وطن شهر و به نقل از خبرگزاری مهر، لطف الله فروزنده معاون مالی و اقتصاد شهری گفت: میزان آسفالتی که در سال ۱۴۰۲ در تهران انجام شد، ۳ برابر سال‌های گذشته بود و این یعنی خدمت، حل معارضین بزرگراه‌های بزرگ مانند بروجردی، یادگار امام، شوشتری که در مرحله انجام است، نشان دهنده کارآمدی است، خدا را شاکریم که توفیقی به ما حاصل شد که یک تیم منسجم با رهبری و هدایت دکتر زاکانی امور را به جلو هدایت می‌کند.

وی افزود: واقعیت این است که در حال حاضر در حوزه اجتماعی کانون‌های معتادین وجود ندارد، در زمینه کودکان کار نیز اقدامات بزرگی انجام شده همچنین حمایت از افراد سرپرست خانوار و ایجاد زمینه‌های اشتغال که معاونت‌های مرتبط بازگو خواهند کرد.

فروزنده تصریح کرد: به عنوان معاونت مالی نقش پشتیبان داشتیم و سعی کردیم در چارچوبی که شورا مشخص نموده و بودجه مشخص شده، دقیقاً حرکت کنیم و با تأمین منابع و تزریق آن یک کارنامه قابل قبولی ارائه دهیم.

معاون شهردار تهران ادامه داد: آمادگی این را داریم که هر شخصی اگر نکته‌ای دارد پاسخگو باشیم، وقتی یک تیم توانسته منسجم فعالیت کند و اتفاقات بزرگی رقم بزند، بی شک کسانی که رقیب سیاسی می‌باشند ناراحت هستند؛ کسانی که ۴ سال شهرداری در اختیار آنان بوده و کارنامه موفقی نداشتند، ناراحت هستند و تخریب می‌کنند، واقعاً از دوستان عزیز انتظار داریم که تلاش‌ها، زحمات و مسائلی را که انجام شده بیان و مطرح کنند، اگر نقدی هم است به ما بگویند، خوشبختانه اعضای شورا کاملاً واقف هستند زیرا دقیقاً برکار ما نظارت می‌کنند، دقیقاً می‌دانند چه اتفاقاتی در حال وقوع است در حقیقت ما منویات و مصوبات اعضای شورای شهر را دنبال می‌کنیم.

وی گفت: هر ماهه روند مالی را طی گزارش به شورا ارائه می‌دهیم، علاوه بر این در حوزه مالی کاملاً شفاف هستیم و حسابرسی‌ها خیلی دقیق و روشن است، و این امر نشان دهنده این است که در عین حالی که شفافیت و سلامت وجود دارد، در حقیقت کار آمدی هم وجود دارد و خدمت به مردم نیز انجام می‌شود، قطعاً مردم عزیز ما هوشمند هستند و قضاوت خواهند کرد، امسال شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود و در سال ۱۴۰۳ ظرفیت و زمینه بهتری برای تجربه‌هایی که دنبال می‌کنیم فراهم کردم.

فروزنده بیان داشت: در ابتدای دوره مدیریت فعلی، ۵۰ پروژه مشارکتی، حدود ۱۲۰ هزار میلیارد تومان پول مردم، بر زمین مانده بود، که در حال حاضر فعال شد، بخش خصوصی را در این موضوعات فعال کردیم و موانعی که در جهت حقوقی و… وجود داشت نیز مرتفع شد، و بخش خصوصی برنامه دارد تا حدود صد هزار تا سرمایه گذاری در حوزه‌های شهری انجام دهد.

وی در پایان گفت: با توجه به پیام نوروزی مقام معظم رهبری که فرمودند امسال سال جهش تولید با مشارکت مردم است، وظیفه سنگین‌تری داریم و به یاری خدا بسترهای لازم و بهتری را فراهم کرده که مردم بتوانند مشارکت کنند، به هر صورت شهرداری یک نهاد خدمتگزار است و به خدمت مردم افتخار می‌کند.

لینک کوتاه : https://vatanshahr.ir/?p=18501
 

برچسب‌ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.